Location

Lokasyon Turgut Özal Bulvarı. Yurt Mah. Uçar Apt. No:164/D

Terapi Veterinerlik / Hakkımızda

Dost edinmek Büyük Fedakarlık ister, Tüm fedakar Pet Dostları için Hizmetteyiz...

2006 yılından beri çok değerli dostlarımıza hizmet vermeye başlayan Adana Terapi Veteriner Kliniği, hizmetlerine ilk günkü heyecan ile çağın gerektirdiği bilimsel yöntemler ve tam donanımlı cihazları deneyimli kadrosu ile yeni yerinde devam etmektedir.

Ulaşım problemi olmayan Çukurova İlçesi Turgut Özal semtinde hastalarına kapılarını açan kliniğimiz geniş ve ferah bekleme salonu, Bol ürün yelpazesi ile petshopumuz, tam donanımlı iki muayene odası, bir ameliyathane, bir tam donanımlı Laboratuvar,bir tıraş banyo bakım odası, iki müşahade odası, görüntüleme röntgen odası, ve diş ünitesi ile hizmetlerini hijyenik standartlarda hizmet vermeye devam etmektedir.

Yakın semt, Çevre il ve ilçelerde dahil olmak üzere Gerçek Nöberçi Veteriner hekimlik hizmetini veren kurum sayısı bir elin parmaklarını aşmamakta, hizmet birimlerinde donanım ve personel eksikliği sebebi ile değerli hayvan dostlarımızın sorunları çözüm bulmamaktadır. Adanada 7/24-365 Kavramıyla çalışan tek Nöbetçi Veteriner Kliniği olma ünvanını taşımaktan gurur duyuyor ve bu görevin sorumluluğunu taşımayı biliyoruz.

Adana Başta olmak üzere Nöbetçi veterinerlik hizmetimizi tüm çevre il ve ilçelerden gelen hastalarımızı sorunsuz ve mutlu şekilde yuvalarına göndermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Burası Terapi veteriner kliniği, Bizimle sorun değil çözüm bulur, mutlu patilerle yuvanıza dönersiniz...

Service
NEREDE ÇALIŞIYORUZ

Bölgenin en kapsamlı ve en donanımlı kliniği İle sizlere ve değerli pet dostlarımıza hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

dog

4 ADET

Muayene Odası

dog

1 ADET

AMELİYATHANE

nutrition

1 ADET

TAM DONANIMLI LABORATUVAR

medical

1 ADET

GÖRÜNTÜLEME (ULTRASONOGRAFİ) ODASI

bucket

1 ADET

KARANTİNA ODASI

bag

1 ADET

BANYO VE TRAŞ ODASI

bag

1 ADET

REANİMASYON ODASI

bag

1 ADET

KEDİ YOĞUN BAKIM ODASI

bag

1 ADET

KÖPEK YOĞUN BAKIM ODASI

bag

1 ADET

DİŞ ÜNİTESİ

bag

1 ADET

ECZANE ÜNİTESİ

bag

1 ADET

ENFEKTE OLMUŞ PET YIKAMA ODASI